Minimalizm

|

minimalny minimalizm i wolna powolność

Z okazji nadchodzących

Grudzień 21st, 2018 at 21:00

tak zwanych  świąt, których nie obchodzę, poproszę o komentarze.

Jest mi przykro. Widzę ile osób czyta bloga, a tak mało komentuje.

Poproszę.

W ramach prezentu na święta.

Nie muszą być miłe – byle były szczere.

Tych niemiłych nie opublikuję:)

12 Responses to “Z okazji nadchodzących”

 1. Natalia Bienek Says:

  Czytam Cię dość dawno, nawet nie pamiętam, z czyjego polecenia. Przeważnie podoba mi się, co piszesz, czasem mniej, ale nie komentuje, bo jestem leniwa.
  Ale bardzo, bardzo lubię tu wracać i myślę, że lubilabym Cię w prawdziwym życiu. Dzięki, że piszesz!
  J.
  O, to miłe, że byś mnie lubiła w prawdziwym życiu. Być może byś. W sumie, to też jest trochę prawdziwe życie, jak wszystko, tylko, że znamy się fragmentarycznie. Z drugiej strony piszę tu czasem o sprawach i dzielę się myślami, którymi nie dzieliłam się z osobami znanymi w realu. Nie bądź leniwa, jeśli chodzi o komentarze:)

 2. Pati Says:

  Skoro nie świętujesz, to chociaż mile spędzonych wolnych dni:) A może, jednak coś świętujesz – celebrujesz wolny czas? Głowa do góry, myślę, że większość z nas nie jest zbyt kreatywna i mając do wyboru banalny komentarz, nie decyduje się na zostawienie śladu ;)
  Dziękuję. Trochę celebrowałam. Takie całkowite oderwanie od codzienności ma pewne plusy. Wyjeżdżam poza Warszawę, do zupełnie innego towarzystwa, zrobiłam też wypad do Berlina, z jeszcze innymi ludźmi. Takie całkowite oderwanie jest dobre dla psychiki. Ja tam wolę banalne komentarze od żadnych. Zresztą dla mnie nigdy nie są banalne.

 3. Sarkada Says:

  Pisz dalej i wszystkiego dobrego w nowym roku
  Dziękuję. Wszystkiego dobrego również. Skąd ta “ksywa”? Co oznacza?

 4. Monika Says:

  Bardzo podoba mi się Twój sposób myślenia i pisania. Czytam z dużą przyjemnością i cenię ogromnie!
  Dziękuję ogromnie:) Bardzo mi miło. Pisz częściej:)

 5. Małgorzata Says:

  Spóźniłam się z życzeniami świątecznymi, będą więc noworoczne – życzę Ci fantastycznego 2019 roku, z życzliwymi, ciekawymi ludźmi wokół.
  Jeśli komentarze mają dla Ciebie jakieś znaczenie, postaram się pisać (choć Pati ma rację – będą pewnie banalne).
  Dziękuję. Tobie życzę tego samego. Ja z wiekiem dochodzę do wniosku, że ciekawi i życzliwi ludzie, w ogóle ludzie, relacje, to chyba to, co najważniejsze. Obok zdrowia. Starczo zabrzmiało, ale taka prawda. Mają znaczenie i staraj się. Dla mnie nigdy nie są banalne, bo dotyczą tego, co piszę, a wiadomo, każdy jest trochę próżny. Poza tym dobrze mieć jakąś informację zwrotną.

 6. JFK Says:

  Mini, czytam Cię od dawna i niejednokrotnie mam wrażenie, jakbym czytała siebie. Czasem to śmieszne, a czasem smutne. Ale zawsze dobrze mi od tego czytania. Więc nie przestawaj, dziel się swoimi przemyśleniami i pisz, pisz, pisz :) wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)
  Serce mi rośnie, jak czytam takie komentarze:) Trochę, jakbym miała gdzieś bratnią duszę, a o to niełatwo. Wszystkiego dobrego w Nowym i następnych. Ja będę pisać bloga, a Ty pisz komentarze. Pozdrawiam

 7. Inka Says:

  Droga Mini,
  Rzadko komentuję, bo czytam wpisy na telefonie i niewygodnie mi na nim pisać. W pracy dostęp do Twojej strony jest zablokowany, a z prywatnego komputera korzystam raz na ruski rok. I wtedy zwykle już nie pamiętam co tam chciałam skomentować.
  Natomiast czytam wszystkie Twoje wpisy i czekam z niecierpliwością na następne. I podziwiam, że szybko odpowiadasz na wszystkie komentarze.
  Z okazji nowego roku życzę Ci zasypania komentarzami. Żebyś choć raz nie nadążała z odpisywaniem:)
  O, to dla mnie niesamowite jakoś, że czytasz moje wpisy na telefonie. Nie wiem dlaczego. W drodze do pracy? Szybko odpowiadam, bo ich mało:) Dziękuję za życzenia. Masz wpływ na to, żeby się spełniły:) BTW jak to dostęp do mojej strony jest zablokowany w pracy? Masz po prostu dostęp tylko do wybranych stron?

 8. Anna Says:

  Pisz, pisz, nie komentuję, booo wlaściwie sama nie wiem dlaczego, postaram się być lepszym czytelnikiem:)
  Nie staraj się:) Ważne, że czytasz:) Pozdrawiam

 9. Inka Says:

  Czytam w drodze z pracy:) W pracy niektóre strony są zablokowane, nie mam pojęcia wg jakiego klucza. Bo taki FB czy youtube nie jest zablokowany, allegro też nie, a już strona sklepu z AGD – tak. Czasami nawet nie mogę wejść na strony, które są mi potrzebne do pracy:)
  U mnie podobnie. Ale czuję się wyróżniona przez Twojego pracodawcę:)

 10. Asia Says:

  Heej!
  Spóźnione życzenia :D

 11. Anna Says:

  Witaj. Od 3 miesięcy czytam Twojego bloga, poleconego przez J. Glogazę i właśnie dziś dotarłam do powyższego wpisu. Pozdrawiam więc serdecznie i dziękuję za inspirujące, mądre, dobre (nie tylko literacko, ale też z powodu Twojej życzliwości) teksty. Powiem jeszcze, że czytam chronologicznie, od przysłowiowej deski do deski (choć mam nadzieję, że będziesz pisać ciągle i nie natknę się za szybko na okładkę :)), delektując się na raz jednym, dwoma tekstami, a po więcej sięgam, kiedy nie mam zbyt dobrego nastroju, ponieważ zdecydowanie poprawia się po tej lekturze. Dziękuję :). Nowa czytelniczka.

 12. mini Says:

  Anno, dziękuję. Aż mi teraz wstyd, że tak długo nie pisałam. Ale już wracam i czekam na Twoje komentarze. A poza tym moja kochana Mama miała na imię Anna i uważam, że to przepiękne imię. Pozdrawiam

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>