Minimalizm

|

minimalny minimalizm i wolna powolność

Linki na czas korony

Lipiec 21st, 2020 at 20:55

Ponieważ więcej czasu niż zwykle spędzam teraz w świecie wirtualnym, jak pewnie wielu z Was,  podzielę się linkami do interesujących, moim zdaniem stron/wydarzeń. Może to będzie początek serii.

Linki są od sasa do lasa, nie oczekujcie w tym jakiegoś porządku. To jest to, co mnie zainteresowało, zainspirowało.

Jeśli coś do polecenia, wrzucajcie w komentarzach.

Dziękuję.

1. https://www.nachrichtenleicht.de/ – link do prostych wiadomości po niemiecku, dobry do nauki, poziom dość podstawowy, przeklejam tekst do translatora w google, jeśli nie rozumiem, lubię się uczyć języków “na wiadomościach”.

2. https://www.mik.waw.pl/zapowiedzi/item/3427-rembrandt-van-rijn-lekcja-anatomii-doktora-tulpa-zorientowani-na-sztuke-odc-8.html

opowieści o znanych obrazach; dla, chyba, laików w dziedzinie sztuki, dobrze posłuchać, akurat link jest do części ósmej, nie mogłam znaleźć od początku, ale wszystko jest na stronie.

3. https://fina.gov.pl/czy-prawo-autorskie-chroni-van-gogha-rusza-cykl-bezplatnych-webinariow/ – cyk bezpłatnych wykładów o prawie autorskim, przydatne chyba dla wszystkich i bardzo ciekawie podane.

4. https://www.youtube.com/c/Stanowocom/featured – stanowo.com – jeden z najlepszych vlogów (?) o temacie kryminalnym, dla fanów.

5. https://www.youtube.com/watch?v=k1gRJjSE8nY&list=PLG-Yx3GxPAUF23yobGX7RbTGLQzATSpcK&index=2 – piąte nie zabijaj, również o sprawach kryminalnych. Dziewczyna ma świetny głos i dużo empatii.

Na razie tyle. Jestem ciekawa, co Wy odkryliście w czasach zarazy albo wcześniej.

I co polecacie.

 

 

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>